VPPL-3Q-3-Z-0L20H-V1-A-S1-4 1635975 Festo
Zawór proporcjonalny ciśnienia
Zawór proporcjonalny ciśnienia
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1635975
Parametry:
| Średnica nominalna dla zasilania | 2.5 mm |
| Średnica nominalna odpowietrzenia | 2.5 mm |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna Preferowany w pozycji pionowej |
| Konstrukcja | Regulator sterowany bezpośrednio |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Brak |
| Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa | Safety setting VPPL |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Sposób kasowania | Sprężyna mechaniczna |
| Rodzaj sterowania | Bezpośredni |
| Funkcja zaworu | Zawór proporcjonalny ciśnienia - 3/2, zamknięty |
| Typ wyświetlacza | Diody wskaźnikowe LED |
| Ciśnienie robocze | <= 20 bar |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0.2 ... 20 bar |
| Ciśnienie wejściowe 1 | 0 ... 50 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.2 bar |
| Wartość-b | 0.25 |
| Wartość-C | 0.8 l/sbar |
| Normalny przepływ nominalny | 300 l/min |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 550 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 300 ms |
| Zakres napięcia roboczego DC | 21.6 ... 27.6 V |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Maks. pobór mocy elektrycznej | 26.7 W |
| Tętnienie resztkowe | 10 % |
| Zakres wyjściowego sygnału analogowego | 4 - 20 mA |
| Zakres wejściowego sygnału analogowego | 0 - 10 V |
| Wartość zadana/Wartość aktualna | Typ napięcia 0 – 10V |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Znak KC | KC-EMV |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 5 ... 50 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura otoczenia | 5 ... 50 °C |
| Waga produktu | 1 100 g |
| Błąd liniowości w ± %FS | 0.5 %FS |
| Współczynnik temperaturowy | 0.04 %/K |
| Powtarzalność w ± %FS | 0.5 %FS |
| Przyłącze elektryczne, interfejs diagnostyczny | Gniazdo wtykowe, M12, 5-pin, A-coded |
| Electrical connection IN | Wtyczka, M12, 5-pin, A-coded |
| Przyłącze elektryczne OUT | Wtyczka, M12, 5-pin, A-coded |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | Kołnierz G1/4 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | Kołnierz |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | Kołnierz |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Stop aluminium Anodowanie |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Zawór proporcjonalny ciśnienia