NEBM-M12G12-RS-2.23-N-M12G12H 571902 Festo
Kabel enkodera
Kabel enkodera
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 571902
Parametry:
| Zgodność z normą | DIN 47100 EN 61984 |
| Oznaczenie kabla | Bez uchwytu tabliczki opisowej |
| Podłączenie elektryczne 1, funkcja | Field device side |
| Podłączenie elektryczne 1, konstrukcja | Okrągły |
| Podłączenie elektryczne 1, typ podłączenia | Gniazdo wtykowe |
| Podłączenie elektryczne 1, wyprowadzenie kabla | Proste |
| Podłączenie elektryczne 1, technologia podłączenia | M12x1, typ A zgodnie z EN 61076-2-101 |
| Podłączenie elektryczne 1, liczba pinów/żył | 12 |
| Podłączenie elektryczne 1, zajęta liczba pinów/żył | 11 |
| Podłączenie elektryczne 1, sposób montażu | Screw locking with SW14 |
| Podłączenie elektryczne 2, funkcja | Controller side |
| Podłączenie elektryczne 2, konstrukcja | Okrągły |
| Podłączenie elektryczne 2, typ podłączenia | Wtyczka |
| Podłączenie elektryczne 2, wyprowadzenie kabla | Proste |
| Podłączenie elektryczne 2, technologia podłączenia | M12x1, typ A zgodnie z EN 61076-2-101 |
| Podłączenie elektryczne 2, liczba pinów/żył | 12 |
| Podłączenie elektryczne 2, zajęta liczba pinów/żył | 11 |
| Podłączenie elektryczne 2, sposób montażu | Screw locking with hexagonal SW18 |
| Zakres napięcia roboczego DC | 0 ... 30 V |
| Nominalne napięcie robocze DC | 24 V |
| Zakres napięcia roboczego AC | 0 ... 30 V |
| Nominalne napięcie robocze AC | 24 V |
| Obciążalność prądowa przy 40°C | 1 A |
| Długość kabla | 2.23 m |
| Charakterystyka kabla | odpowiedni do stosowania przy robotach |
| Promień gięcia, kabel zainstalowany elastycznie | >= 70 mm |
| Średnica kabla | 7 mm |
| Budowa kabla | 12x0,14 Ekranowany |
| Nominalny przekrój przewodu | 0.14 mm2 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Zwrócić uwagę na stopień ochrony | W stanie zmontowanym |
| Temperatura otoczenia | -25 ... 80 °C |
| Temperatura otoczenia przy ruchomym ułożeniu kabla | 0 ... 40 °C |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Materiał powłoki kabla | TPE-U(PUR) |
| Kolor powłoki kabla | Czarny |
| Materiał obudowy | TPE-U(PUR) |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał izolacji | TPE-E |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Kabel enkodera