OGGB-100-G18-2 574565 Festo
Chwytak Bernoulliego
Chwytak Bernoulliego
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 574565
Parametry:
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Położenie przyłącza | Na górze/z boku |
| Średnica chwytaka | 100 mm |
| Ciśnienie robocze | 0 ... 6 bar |
| Nominalne ciśnienie robocze | 1 bar |
| Zużycie powietrza przy nominalnym ciśnieniem roboczym | 110 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 0 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 60 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego przy znamionowym ciśnieniu roboczym | 65 dB(A) |
| Poziom mocy dźwięku przy znamionowym ciśnieniu roboczym | 78 dB(A) |
| Siła trzymania przy nominalnym ciśnieniu roboczym | 7 N |
| Siła poprzeczna przy nominalnym ciśnieniu roboczym | 1 N |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów wewnętrznych |
| Przyłącza pneumatyczne | G1/8 |
| Alternatywne przyłącza | G1/8 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał elementu dystansowego | POM |
| Waga produktu | 210 g |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Chwytak Bernoulliego