OASI-10 1048645 Festo
Wkładka do przyssawki
Wkładka do przyssawki
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1048645
Parametry:
| Ciśnienie robocze | 0 ... 0.95 bar |
| Medium robocze | Powietrze atmosferyczne w oparciu o ISO 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Bezpieczeństwo żywności | Patrz dodatkowe informacje materiałowe |
| Temperatura otoczenia | 5 ... 50 °C |
| Waga produktu | 0.1 g |
| Sposób montażu | wtykowy |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał wkładki do przyssawki | PE |
| Możliwość impulsu wyrzutowego | 0 bar |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Wkładka do przyssawki