OVEM-20-H-B-QO-CE-N-2P 8023700 Festo
Generator podciśnienia
Generator podciśnienia
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8023700
Parametry:
| Średnica nominalna dyszy Lavala | 2 mm |
| Raster | 20 mm |
| Konstrukcja tłumika hałasu | Normalnie otwarty |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Charakterystyka generatora podciśnienia | Wysokie podciśnienie Standard |
| Wkładka filtracyjna | 40 µm |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Przez przyciśnięcie Dodatkowo przez przyciski obsługowe |
| Zintegrowane funkcje | Elektrozawór do impulsu wyrzutowego Zawór dławiący Zawór załączający elektryczny Filtr Funkcja oszczędzania powietrza, elektryczna Zawór zwrotny Otwarty tłumik hałasu Wyłącznik podciśnieniowy |
| Konstrukcja | Modułowy/Modułowa |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Mierzona wielkość | Ciśnienie względne |
| Sposób pomiaru | Piezorezystancyjny |
| Funkcja elementu przełączającego | Styk normalnie zamknięty Styk normalnie otwarty |
| Funkcja przełączania | Komparator okienkowy Komparator wartości progowej |
| Funkcja zaworu | Zamknięty |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Wejście dwustanowe wg normy | IEC 61131-2 |
| Typ wyświetlacza | 4-poz.alfanumeryczne LCD z podświetlaniem tła |
| Zakres wskazań [bar] | -0.999 ... 0 bar |
| Jednostka(i), które można wyświetlać | bar |
| Zakres nastawy histerezy [bar] | -0.9 ... 0 bar |
| Opcje ustawień | Przy pomocy wyświetlacza i przycisków |
| Wskaźnik stanu załączenia | LCD |
| Wskaźnik stanu przełączania | Optyczny |
| Zakres nastawy wartości progowej | -0.999 ... 0 bar |
| Ciśnienie robocze | 2 ... 8 bar |
| Ciśnienie robocze dla maks. podciśnienia | 5.3 bar |
| Maks. podciśnienie | 93 % |
| Nominalne ciśnienie robocze | 6 bar |
| Maks. zakres wysysania w odniesieniu do atmosfery | 86.5 l/min |
| Czas napowietrzania przy nominalnym ciśnieniem roboczym | 0.2 s |
| Zakres napięcia roboczego DC | 20.4 ... 27.6 V |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Indukcyjny obwód ochronny | Pasuje do cewek MZ-, MY-, ME- |
| Napięcie przebicia izolacji | 50 V |
| Prąd jałowy | < 70 mA |
| Maks. prąd wyjściowy | 100 mA |
| Prąd resztkowy | 0.1 mA |
| Wyjście dwustanowe | 2xPNP |
| Spadek napięcia | <= 1.5 V |
| Charakterystyka cewki | 24 V DC: Faza niskiego prądu 0.3 W, faza wysokiego prądu 2.55 W |
| Odporność na piki napięcia | 0.8 kV |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Dostępne |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Listed (OL) |
| Znak KC | KC-EMV |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 0 ... 50 °C |
| Względna wilgotność powietrza | 5 - 85 % |
| Poziom ciśnienia akustycznego przy znamionowym ciśnieniu roboczym | 74 dB(A) |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa ochrony | III |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Maks. moment dokręcający | 0,8 Nm z gwintem wewnętrznym 2,5 Nm przy otworach przelotowych |
| Waga produktu | 390 g |
| Zakres pomiaru ciśnienia | -1 ... 0 bar |
| Dokładność FS | 3 %FS |
| Powtarzalność punktu przełączania, FS | 0.6 % |
| Obwód logiczny wejść | PNP |
| Przyłącze elektryczne | 5-pin M12x1 Wtyczka |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy gwintów wewnętrznych Przy pomocy osprzętu |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | QS-8 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | Zintegrowany tłumik hałasu |
| Przyłącze podciśnienia | QS-8 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał dyszy odbiorczej | POM |
| Materiał filtra | Oplot PA Stal spiekana |
| Materiał obudowy filtra | Wzmocnione PA |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy Wzmocnione PA |
| Materiał śruby drążonej | Stop aluminium |
| Materiał śruby regulacyjnej | Stal |
| Materiał tłumika hałasu | Stop aluminium PU-Piana |
| Materiał śrub | Stal |
| Materiał okienka podglądu | PA |
| Materiał obudowy złącza | Niklowany mosiądz |
| Materiał styków elektrycznych | Mosiądz pozłacany |
| Materiał kołków | Stal |
| Materiał dyszy nadawczej | Stop aluminium |
| Materiał klawiatury | TPE-U |
| Materiał złącza | Niklowany mosiądz |
| Materiał kątownika | Stal szlachetna |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Generator podciśnienia