LJK-1/4-I/I 151785 Festo
Złącze-L Festo
Złącze-L Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 151785
Parametry:
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Ciśnienie robocze | -0.95 ... 8 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [-:-:-] |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 50 g |
| Mocowanie przyssawki | G 1/4 |
| Przyłącze podciśnienia | G1/4 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Złącze-L Festo