ISV-1/8 33969 Festo
Podciśnieniowy zawór ssący
Podciśnieniowy zawór ssący
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 33969
Parametry:
| Wielkość | G1/8 |
| Możliwość impulsu wyrzutowego | 8 bar |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Ciśnienie robocze MPa | -95 ... 0 kPa |
| Ciśnienie robocze | -0.95 ... 0 bar |
| Required suction rate at -0.05 MPa (-0.5 bar, -7.25 psi) | 2 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:-:-] |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 9 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/8 |
| Materiał sprężyny | Stal wysokostopowa |
| Materiał filtra | Stop aluminium Siatka z stali szlachetnej |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Materiał śruby drążonej | Stop aluminium |
| Materiał pływaka | POM |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Podciśnieniowy zawór ssący