OABM-P-G3-15-2 8049144 Festo
Listwa przyłączeniowa-P
Listwa przyłączeniowa-P
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8049144
Parametry:
| Liczba pozycji przyłączeniowych | 2 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Maks. moment dokręcający | 3.3 Nm |
| Min. moment dokręcający | 0.3 Nm |
| Waga produktu | 59.6 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/8 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał płyty przyłączeniowej | Stop aluminium |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Listwa przyłączeniowa-P