DSBC-50-250-PPVA-N3 1366956 Festo
Siłownik znormalizowany
Siłownik znormalizowany
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1366956
Parametry:
| Skok | 250 mm |
| Średnica tłoka | 50 mm |
| Gwint na tłoczysku | M16x1,5 |
| Amortyzacja | PPV: regulowana amortyzacja pneumatyczna w położeniach końcowych |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Zgodność z normą | ISO 15552 |
| Zakończenie tłoczyska | Gwint zewnętrzny |
| Konstrukcja | Tłok Tłoczyskowy Korpus z profilu |
| Sygnalizacja położenia | Przy pomocy czujników |
| Warianty | Jednostronne tłoczysko |
| Ciśnienie robocze MPa | 0.04 ... 1.2 MPa |
| Ciśnienie robocze | 0.4 ... 12 bar |
| Tryb pracy | Dwustronnego działania |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura otoczenia | -20 ... 80 °C |
| Maks. energia uderzenia w położeniach końcowych | 1 J |
| Długość amortyzacji | 22 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), retracting | 990 N |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance | 1 178 N |
| Przemieszczana masa własna przy 0 mm skoku | 365 g |
| Ciężar dodatkowy na 10 mm skoku | 56 g |
| Ciężar podstawowy dla 0 mm skoku | 1 190 g |
| Dodatkowy współczynnik przemieszczanej masy własnej na 10 mm skoku | 25 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów wewnętrznych Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Przyłącza pneumatyczne | G1/4 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał pokrywy | Odlew aluminiowy, pokrycie ochronne |
| Materiał uszczelnienia tłoka | TPE-U(PU) |
| Materiał tłoka | Stop aluminium |
| Materiał tłoczyska | Stal wysokostopowa |
| Materiał uszczelnienia zgarniającego tłoczyska | TPE-U(PU) |
| Materiał uszczelki buforowej | TPE-U(PU) |
| Materiał amortyzacji tłoka | POM |
| Materiał rury siłownika | Gładko anodowany stop aluminium |
| Materiał nakrętki | Stal ocynkowana |
| Materiał łożyska | POM |
| Materiał śruby kołnierzowej | Stal ocynkowana |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Siłownik znormalizowany