EAGF-V2-KF-40-100 2782939 Festo
Jednostka prowadząca
Jednostka prowadząca
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 2782939
Parametry:
| Wielkość | 40 |
| Skok | 100 mm |
| Luz rewersyjny | 0 µm |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Prowadzenie | Prowadzenie na łożyskach kulkowych z zamkniętym obiegiem kulek |
| Konstrukcja | Z prowadnicami |
| Klasa odporności na korozję CRC | 0 – Brak odporności na korozję |
| Temperatura otoczenia | -20 ... 80 °C |
| Maks. siła Fy | 1 000 N |
| Maks. siła statyczna Fy | 1 260 N |
| Maks. siła Fz | 1 000 N |
| Maks. siła statyczna Fz | 1 260 N |
| Maks. moment Mx | 44 Nm |
| Maks. moment Mx, statyczny | 55 Nm |
| Maks. moment My | 52 Nm |
| Maks. moment My, statyczny | 65 Nm |
| Maks. moment Mz | 52 Nm |
| Maks. moment Mz, statyczny | 65 Nm |
| Siła przesunięcia | 15 N |
| Przemieszczana masa własna | 1 603 g |
| Waga produktu | 2 837 g |
| Środek ciężkości przemieszczanej masy przy skoku 0 mm | 38 mm |
| Dodatkowy punkt środka ciężkości przemieszczanej masy na 10 mm skoku | 4.2 mm |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów wewnętrznych |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Materiał elementu prowadzącego | Stal ulepszana cieplnie |
| Materiał obudowy | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał płyty spinającej | Stal |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Jednostka prowadząca