EAGF-P1-KF-40-50 3192955 Festo
Jednostka prowadząca
Jednostka prowadząca
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 3192955
Parametry:
| Wielkość | 40 |
| Skok | 50 mm |
| Luz rewersyjny | 0 µm |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Prowadzenie | Prowadzenie na łożyskach kulkowych z zamkniętym obiegiem kulek |
| Konstrukcja | Z prowadnicami |
| Maks. przyspieszenie | 25 m/s2 |
| Maks. prędkość | 1 m/s |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Maks. siła Fy | 380 N |
| Maks. siła statyczna Fy | 510 N |
| Maks. siła Fz | 380 N |
| Maks. siła statyczna Fz | 510 N |
| Maks. moment Mx | 20 Nm |
| Maks. moment Mx, statyczny | 27 Nm |
| Maks. moment My | 15 Nm |
| Maks. moment My, statyczny | 20 Nm |
| Maks. moment Mz | 15 Nm |
| Maks. moment Mz, statyczny | 20 Nm |
| Siła przesunięcia | 6 N |
| Przemieszczana masa własna przy 0 mm skoku | 560 g |
| Ciężar dodatkowy na 10 mm skoku | 18 g |
| Ciężar podstawowy dla 0 mm skoku | 1 910 g |
| Dodatkowy współczynnik przemieszczanej masy własnej na 10 mm skoku | 18 g |
| Środek ciężkości przemieszczanej masy przy skoku 0 mm | 36 mm |
| Dodatkowy punkt środka ciężkości przemieszczanej masy na 10 mm skoku | 4.5 mm |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów wewnętrznych |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Materiał elementu prowadzącego | Stal ulepszana cieplnie Twarde chromowanie |
| Materiał obudowy | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał płyty spinającej | Stop aluminium Anodowanie |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Jednostka prowadząca