SOPA-CM4H-R1-HQ6-2P-M12 552133 Festo
Czujnik powietrzny szczelinowy Festo
Czujnik powietrzny szczelinowy Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 552133
Parametry:
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Recognized (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Znak KC | KC-EMV |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Wielkość podlegająca detekcji | Odległość |
| Sposób pomiaru | Pneumatyczny |
| Zakres wykrywania | 20 ... 200 µm |
| Ciśnienie robocze | 4 ... 7 bar |
| Ciśnienie zasilania | 0.8 ... 1.6 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Dokładność powtarzalności w ± µm | 2.5 µm |
| Wyjście dwustanowe | 2xPNP |
| Funkcja przełączania | Komparator okienkowy Wartość progowa z zmienną histerezą |
| Funkcja elementu przełączającego | NZ lub NO, przełączny |
| Maks. prąd wyjściowy | 100 mA |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Zakres napięcia roboczego DC | 22.8 ... 26.4 V |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Podłączenie elektryczne 1, typ podłączenia | Wtyczka |
| Podłączenie elektryczne 1, technologia podłączenia | M12x1, typ A zgodnie z EN 61076-2-101 |
| Podłączenie elektryczne 1, liczba pinów/żył | 5 |
| Podłączenie elektryczne 1, sposób montażu | Screw lock |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy szyny montażowej Z mocowaniem na ścianę-/płaską powierzchnię Do wyboru: |
| Przyłącza pneumatyczne | QS-6 |
| Waga produktu | 690 g |
| Materiał obudowy | Anodowane aluminium Wzmocnione PA |
| Typ wyświetlacza | Podświetlany-LCD, wielobarwny |
| Opcje ustawień | Teach-In Przy pomocy wyświetlacza i przycisków |
| Zabezpieczenie | Blokada elektroniczna |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Czujnik powietrzny szczelinowy Festo