SOEG-RT-M18-NA-K-2L 547910 Festo
Czujnik optyczny odbiciowy Festo
Czujnik optyczny odbiciowy Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 547910
Parametry:
| Kształt | Okrągły |
| Zgodność z normą | EN 60947-5-2 |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Listed (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zawierają substancje PWIS |
| Mierzona wielkość | Położenie |
| Sposób pomiaru | Optoelektroniczny |
| Metoda pomiarowa | Czujnik optyczny odbiciowy |
| Rodzaj światła | Czerwony |
| Zasięg | 40 ... 600 mm |
| Temperatura otoczenia | -25 ... 55 °C |
| Wyjście dwustanowe | NPN |
| Funkcja elementu przełączającego | Z dwoma wyjściami |
| Histereza | <= 60 mm |
| Maks. częstotliwość przełączania | 1 000 Hz |
| Maks. prąd wyjściowy | 200 mA |
| Spadek napięcia | 2 V |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Obwód impulsowy |
| Zakres napięcia roboczego DC | 10 ... 36 V |
| Tętnienie resztkowe | 20 % |
| Prąd jałowy | 20 mA |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Przyłącze elektryczne | 4-żyły Kabel |
| Długość kabla | 2.5 m |
| Materiał powłoki kabla | TPE-U(PUR) |
| Materiał izolacji | PVC |
| Wielkość | M18 |
| Sposób montażu | Przy pomocy nakrętki zabezpieczającej |
| Moment dokręcenia | 20 Nm |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Waga produktu | 121 g |
| Materiał obudowy | Mosiądz Chromowany |
| Wskaźnik stanu przełączania | Żółta dioda LED |
| Wskaźnik prawidłowego montażu | Zielona dioda LED |
| Opcje ustawień | Potencjometr |
| Zakres nastawy dolnej granicy | 40 mm |
| Zakres nastawy górnej granicy | 600 mm |
| Temperatura otoczenia przy ruchomym ułożeniu kabla | -5 ... 55 °C |
| Stopień ochrony | IP65 IP67 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Czujnik optyczny odbiciowy Festo