MPPES-3-1/4-10-420 187334 Festo
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 187334
Parametry:
| Średnica nominalna dla zasilania | 7 mm |
| Średnica nominalna odpowietrzenia | 7 mm |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Regulator tłokowy z pilotem |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa | Bezpieczne położenie MPPES |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Funkcja zaworu | Zawór proporcjonalny ciśnienia - 3/2, zamknięty |
| Ciśnienie robocze | <= 12 bar |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0 ... 10 bar |
| Ciśnienie wejściowe 1 | 11 ... 12 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.05 bar |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 360 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 200 ms |
| Zakres napięcia roboczego DC | 18 ... 30 V |
| Tętnienie resztkowe | 10 % |
| Wartość zadana/Wartość aktualna | Typ prądowy 4 - 20 mA |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Dopuszczenie | RCM Mark |
| Znak KC | KC-EMV |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 0 ... 60 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Waga produktu | 1 310 g |
| Przyłącze elektryczne | 8-pin M16x0,75 Wtyczka Wg DIN 45326 Konstrukcja okrągła |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/4 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/4 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | G1/4 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Materiał membrany | NBR |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo