SIES-Q5B-NS-K-L 178290 Festo
Wyłącznik zbliżeniowy FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 178290
Parametry:
| Zgodność z normą | EN 60947-5-2 |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Listed (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE |
| Nominalna odległość przełączania | 0.8 mm |
| Gwarantowana odległość przełączania | 0.64 mm |
| Współczynniki redukcyjne | Aluminium = 0,4 Stal nierdzewna St 18/8 = 0,7 Miedź = 0,3 Mosiądz = 0,4 Stal St 37 = 1,0 |
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 °C |
| Powtarzalność | 0.04 mm |
| Wyjście dwustanowe | NPN |
| Funkcja elementu przełączającego | Styk normalnie otwarty |
| Maks. częstotliwość przełączania | 3 000 Hz |
| Maks. częstotliwość przełączania DC | 3 000 Hz |
| Maks. prąd wyjściowy | 200 mA |
| Spadek napięcia | 2 V |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Obwód impulsowy |
| Zakres napięcia roboczego DC | 10 ... 30 V |
| Tętnienie resztkowe | 10 % |
| Prąd jałowy | <= 10 mA |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Przyłącze elektryczne | 3-żyły Kabel |
| Długość kabla | 2.5 m |
| Materiał powłoki kabla | TPE-U(PUR) |
| Wielkość | 5x5x25 mm |
| Sposób montażu | Przy pomocy gwintów wewnętrznych Zabudowa czoła na równi z powierzchnią montażową |
| Waga produktu | 22 g |
| Materiał obudowy | Mosiądz Niklowanie |
| Wskaźnik stanu przełączania | Żółta dioda LED |
| Stopień ochrony | IP67 |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice