VZWM-L-M22C-G114-F5-R1 546167 Festo
Elektrozawór FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 546167
Parametry:
| Konstrukcja | Zawór membranowy Sterowany pilotem |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Preferowany w pozycji pionowej |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii |
| Przyłącze zaworu procesowego | G1 1/4 |
| Przyłącze elektryczne | Typ cewki MH-... , cewkę można zamawiać jako osprzęt |
| Wielkość nominalna | 40 mm |
| Funkcja zaworu | 2/2 zamknięty, monostabilny |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Medium | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne Woda ciecze obojętne |
| Ciśnienie robocze zaworu procesowego dla mediów płynnych | 0.7 ... 6 bar |
| Ciśnienie robocze zaworu procesowego dla mediów gazowych | 0.7 ... 10 bar |
| Różnica ciśnień | 0.7 bar |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Maks. lepkość | 22 mm2/s |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura medium ciekłego | 5 ... 50 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Przepływ Kv | 21.3 m3/h |
| Normalny przepływ nominalny | 24 000 l/min |
| Czas przełączania przy włączaniu | 26 ms |
| Czas załączania dla mediów ciekłych | 1 400 ms |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 20 ms |
| Czas wyłączania dla mediów ciekłych | 1 900 ms |
| Wartość-b | 0.6 |
| Wartość-C | 75 l/sbar |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Odlew ze stali szlachetnej |
| Numer materiału dla obudowy | 1.4581 |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał rurki twornika | Stal wysokostopowa |
| Waga produktu | 2 650 g |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-Urządzenia ciśnieniowe |
| Klasa odporności na korozję CRC | 3 – Wysoka odporność na korozję |
| Maks. moment dokręcenia śruby w pokrywie | 30 Nm |
| Maks. moment dokręcający dla gwintu przyłączeniowego | 450 Nm |
| Maks. moment dokręcenia mocowania cewki | 2 Nm |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice