VPPM-6F-L-1-F-0L2H-A4N 542248 Festo
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 542248
Parametry:
| Średnica nominalna dla zasilania | 6 mm |
| Średnica nominalna odpowietrzenia | 4.5 mm |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Uruchamiany pilotem zawór regulacyjny membranowy |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa | Ustawienia bezpieczeństwa VPPM: Przy przerwaniu przewodu zasilającego ciśnienie wyjściowe nie jest regulowane. |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Sposób kasowania | Sprężyna mechaniczna |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Funkcja zaworu | 3-drogowy zawór proporcjonalny ciśnienia |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0.02 ... 2 bar |
| Ciśnienie wejściowe 1 | 0 ... 4 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.01 bar |
| Normalny przepływ nominalny | 380 l/min |
| Zakres napięcia roboczego DC | 21.6 ... 26.4 V |
| Maks. pobór prądu | 300 mA |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Maks. pobór mocy elektrycznej | 7 W |
| Tętnienie resztkowe | 10 % |
| Wyjście dwustanowe | NPN |
| Zakres wyjściowego sygnału analogowego | 4 - 20 mA |
| Zakres wejściowego sygnału analogowego | 4 - 20 mA |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Listed (OL) |
| Znak KC | KC-EMV |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 10 ... 50 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 60 °C |
| Waga produktu | 400 g |
| Błąd liniowości FS | 2 % |
| Współczynnik temperaturowy | 0.04 %/K |
| Powtarzalność FS | 0.5 % |
| Przyłącze elektryczne | 8-pin M12 Wtyczka |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | Płyta przyłączeniowa |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | Płyta przyłączeniowa |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | Płyta przyłączeniowa |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Stop aluminium Anodowanie |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Zawór proporcjonalny ciśnienia Festo