MS6-LR-1/2-D5-AS 529989 Festo
Regulator ciśnienia
Regulator ciśnienia
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 529989
Parametry:
| Wielkość | 6 |
| Seria | MS |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem | Pokrętło obrotowe z blokadą Z osprzętem, zamykany |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Regulator ciśnienia z manometrem |
| Funkcja sterowania | Stale ciśnienie wyjściowe Z kompensacją ciśnienia początkowego Z odpowietrzeniem wtórnym |
| Wskaźnik ciśnienia | Manometr |
| Ciśnienie robocze | 0.8 ... 20 bar |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0.3 ... 4 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.25 bar |
| Normalny przepływ nominalny | 7 500 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura przechowywania | -10 ... 60 °C |
| Bezpieczeństwo żywności | Patrz dodatkowe informacje materiałowe |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 730 g |
| Sposób montażu | Montaż na pulpicie Zabudowa w linii Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/2 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał części obsługowej | PA POM |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał filtra | PE |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał membrany | NBR |
| Materiał płyty separującej | POM |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Regulator ciśnienia