MS6-LRPB-1/2-D2-A8-BD 534865 Festo
Precyzyjny regulator ciśnienia
Precyzyjny regulator ciśnienia
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 534865
Parametry:
| Wielkość | 6 |
| Seria | MS |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem | Pokrętło obrotowe z blokadą |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Precyzyjny regulator membranowy z pilotem |
| Funkcja sterowania | Stale ciśnienie wyjściowe Z odpowietrzeniem wtórnym |
| Wskaźnik ciśnienia | Dla G1/8 |
| Ciśnienie robocze MPa | 0.1 ... 1.4 MPa |
| Ciśnienie robocze | 1 ... 14 bar |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0.05 ... 0.7 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.02 bar |
| Przepływ, odpowietrzenie wtórne | >= 220 l/min |
| Normalny przepływ nominalny | >= 1 600 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura przechowywania | -10 ... 60 °C |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 1 000 g |
| Sposób montażu | Montaż na pulpicie Zabudowa w linii Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | G1/4 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Precyzyjny regulator ciśnienia