LFMA-D-MINI-A 192566 Festo
Filtr dokładny
Filtr dokładny
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 192566
Parametry:
| Seria | D |
| Wielkość | Mini |
| Konstrukcja | Filtr włóknowy |
| Wkładka filtracyjna | 0.01 µm |
| Spust kondensatu | W pełni automatyczny |
| Ciśnienie robocze | 2 ... 12 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [6:8:4] Gazy obojętne |
| Klasa czystości powietrza na wyjściu | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [1:7:2] Gazy obojętne |
| Efektywność filtrowania | 99.9999 % |
| Osłona pojemnika | Osłona metalowa |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | 1.5 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Resztkowa zawartość oleju | 0.01 mg/m3 |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Pozycja zabudowy | Pionowa +/- 5° |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | Płyta przyłączeniowa |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | Płyta przyłączeniowa |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynkowy |
| Materiał filtra | Włókna boro krzemowe |
| Materiał pojemnika | PC |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Filtr dokładny