LRB-3/8-D-7-O-K4-MINI 528985 Festo
Bateria regulatorów ciśnienia
Bateria regulatorów ciśnienia
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 528985
Parametry:
| Wielkość | Mini |
| Seria | D |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem | Pokrętło obrotowe z blokadą |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Sterowany bezpośrednio regulator membranowy Z przeprowadzonym zasilaniem spręż. Powietrzem |
| Funkcja sterowania | Stale ciśnienie wyjściowe Z kompensacją ciśnienia początkowego Z odpowietrzeniem wtórnym |
| Wskaźnik ciśnienia | Dla G1/8 |
| Ciśnienie robocze | 1 ... 16 bar |
| Zakres regulacji ciśnienia | 0.5 ... 7 bar |
| Maks. histereza ciśnienia | 0.2 bar |
| Normalny przepływ nominalny | 1 800 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Klasa czystości powietrza na wyjściu | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 1 480 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy osprzętu |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G3/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/4 |
| Materiał płyty przyłączeniowej | Odlew ciśnieniowy cynkowy |
| Materiał części obsługowej | PA |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynkowy |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Bateria regulatorów ciśnienia