MS9-LFM-1-BUM-HF-DA 553050 Festo
Filtr dokładny
Filtr dokładny
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 553050
Parametry:
| Seria | MS |
| Wielkość | 9 |
| Konstrukcja | Filtr włóknowy |
| Wkładka filtracyjna | 1 µm |
| Spust kondensatu | Obracanie ręczne |
| Ciśnienie robocze | 0 ... 20 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [6:8:4] |
| Klasa czystości powietrza na wyjściu | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [5:7:3] |
| Maks. przepływ normalny dla klasy jakości powietrza | 10 000 l/min |
| Min. przepływ normalny dla klasy jakości powietrza | 500 l/min |
| Efektywność filtrowania | 99.99 % |
| Maks. ilość kondensatu | 225 ml |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -10 ... 60 °C |
| Resztkowa zawartość oleju | 0.5 mg/m3 |
| Wskaźnik różnicy ciśnień | Wskaźnik optyczny |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Pozycja zabudowy | Pionowa +/- 5° |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1 |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał pokrywy | PA |
| Materiał filtra | Włókna boro krzemowe |
| Materiał pojemnika | Stop aluminium |
| Materiał okienka podglądu | PA |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Waga produktu | 2 500 g |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Filtr dokładny