MS12-LWS-G-U-V 8005550 Festo
Separator wody
Separator wody
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8005550
Parametry:
| Wielkość | 12 |
| Seria | MS |
| Pozycja zabudowy | Pionowa +/- 5° |
| Spust kondensatu | W pełni automatyczny |
| Konstrukcja | Separator odśrodkowy |
| Maks. ilość kondensatu | 400 ml |
| Osłona pojemnika | Zintegrowana metalowa osłona |
| Stopień separacji kondensatu | 99 % |
| Ciśnienie robocze | 2 ... 12 bar |
| Maks. przepływ normalny | 40 000 l/min |
| Normalny przepływ nominalny | 25 000 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:-:-] |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura przechowywania | 5 ... 60 °C |
| Klasa czystości powietrza na wyjściu | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:7:4] |
| Temperatura medium | 5 ... 60 °C |
| Temperatura otoczenia | 5 ... 60 °C |
| Waga produktu | 6.3 g |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii Przy pomocy kątownika mocującego Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Materiał pokrywy | Wzmocnione PA |
| Materiał krążka ruchu wirowego | POM |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał płyty przyłączeniowej | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał kątownika mocującego | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał łącznika modułów | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
| Materiał pojemnika | Stop aluminium |
| Materiał uszczelki pojemnika | NBR |
| Materiał okienka podglądu | PA |
| Materiał płyty separującej | POM |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Separator wody