NECC-S1G9-C2-M 576031 Festo
Wtyczka Festo
Wtyczka Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 576031
Parametry:
| Wysokość | 39,4 mm |
| Długość | 58 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Interfejs Fieldbus | Sub-D, 9-pin, wtyczka |
| Przyłącze elektryczne | 9-pin / 9-pin Sub-D / Zaciski śrubowe |
| Szybkość transmisji | 1 Mbit/s |
| Dopuszczalna średnica kabla | 8 mm 8 mm |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Temperatura otoczenia | -20 ... 70 °C |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU dla niskich napięć |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Wtyczka Festo