EMGA-40-P-G5-EAS-40 2297685 Festo
Przekładnia Festo
Przekładnia Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 2297685
Parametry:
| Wielkość kołnierza przekładni | 40 mm |
| Wielkość kołnierza silnika | 40 mm |
| Luz skrętny | 0.25 deg |
| Typ przekładni | Przekładnia planetarna |
| Przełożenie przekładni | 5:1 |
| Maks. prędkość obrotowa napędu | 18 000 1/min |
| Temperatura robocza przekładni | -25 ... 90 °C |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Ciągły moment wyjściowy | 14 Nm |
| Masowy moment bezwładności przekładni | 0.019 kgcm2 |
| Maks. moment obrotowy napędu | 22 Nm |
| Maks. współczynnik sprawności | 98 % |
| Odporność na skręcanie | 1 Nm/arcmin |
| Waga produktu | 350 g |
| Interfejs przekładnia-napęd | 40G 40P |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Przekładnia Festo