EMME-AS-40-S-LV-ASB 2082430 Festo
Silnik serwo
Silnik serwo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 2082430
Parametry:
| Temperatura otoczenia | -10 ... 40 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 °C |
| Względna wilgotność powietrza | 0 - 90 % |
| Zgodność z normą | IEC 60034 |
| Klasa izolacji | F |
| Klasa pomiarowa wg EN 60034-1 | S1 |
| Stopień ochrony | IP21 |
| System przyłączy elektrycznych | Wtyczka |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Klasa odporności na korozję CRC | 0 – Brak odporności na korozję |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Recognized (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV Wg dyrektywy EU dla niskich napięć |
| Nominalne napięcie robocze DC | 360 V |
| Napięcie nominalne DC | 360 V |
| Typ uzwojenia wyłącznika | Gwiazda wew. |
| Liczba par biegunów | 2 |
| Jałowy moment obrotowy | 0.18 Nm |
| Moment znamionowy | 0.12 Nm |
| Szczytowy moment obrotowy | 0.7 Nm |
| Prędkość znamionowa | 9 000 1/min |
| Maks. liczba obrotów | 10 000 1/min |
| Moc znaminowa silnika | 110 W |
| Stały prąd jałowy | 0.8 A |
| Prąd znamionowy silnika | 0.7 A |
| Prąd szczytowy | 3.2 A |
| Stała silnika | 0.171 Nm/A |
| Napięcie stałe, faza-faza | 13.5 mVmin |
| Oporność uzwojenia faza-faza | 25.6 Ohm |
| Indukcyjność uzwojenia faza-faza | 9.95 mH |
| Całkowity moment bezwładności członu napędzanego | 0.055 kgcm2 |
| Waga produktu | 650 g |
| Dopuszczalne obciążenie osiowe wałka | 12 N |
| Dopuszczalne obciążenie promieniowe wałka | 105 N |
| Czujnik położenia wirnika | Enkoder absolutny, jednoobrotowy |
| Interfejs czujnika położenia wirnika | HIPERFACE® |
| Zasada pomiaru czujnika położenia wirnika | pojemnościowy |
| Enkoder położenia wirnika, okresy sinusoidalne/kosinusoidalne na obrót | 16 |
| Enkoder położenia wirnika, typowa rozdzielczość | 12 Bit |
| Enkoder położenia wirnika, typowa dokładność kątowa | 20 arcmin |
| Moment trzymania hamulca | 0.4 Nm |
| Napięcie robocze DC hamulca | 24 V |
| Pobór mocy przez hamulec | 8 W |
| Masowy moment bezwładności hamulca | 0.014 kgcm2 |
| Cykle zadzałań hamulca zatrzymującego | 5 milionów zadziałań jałowych (bez pracy tarcia!) |
| MTTF, subkomponent | 371 lat, hamulec zatrzymujący |
| MTTFd, subkomponent | 340 lat, encoder położenia obr. |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Silnik serwo