NEBM-S1G9-E-2.5-Q5-LE6 1450369 Festo
Kabel silnika
Kabel silnika
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1450369
Parametry:
| Oznaczenie kabla | Bez uchwytu tabliczki opisowej |
| Podłączenie elektryczne 1, funkcja | Field device side |
| Podłączenie elektryczne 1, konstrukcja | Kątowa |
| Podłączenie elektryczne 1, typ podłączenia | Gniazdo wtykowe |
| Podłączenie elektryczne 1, wyprowadzenie kabla | Proste |
| Podłączenie elektryczne 1, technologia podłączenia | Sub-D |
| Podłączenie elektryczne 1, liczba pinów/żył | 9 |
| Podłączenie elektryczne 1, zajęta liczba pinów/żył | 6 |
| Podłączenie elektryczne 2, funkcja | Controller side |
| Podłączenie elektryczne 2, typ podłączenia | Kabel |
| Podłączenie elektryczne 2, technologia podłączenia | Wolny koniec |
| Podłączenie elektryczne 2, liczba pinów/żył | 6 |
| Podłączenie elektryczne 2, zajęta liczba pinów/żył | 6 |
| Zakres napięcia roboczego DC | 0 ... 72 V |
| Nominalne napięcie robocze DC | 24 V |
| Długość kabla | 2.5 m |
| Charakterystyka kabla | odpowiedni do prowadnicy kabli |
| Promień gięcia, kabel zainstalowany elastycznie | >= 62 mm |
| Średnica kabla | 6.2 mm |
| Budowa kabla | 6x0,34 Ekranowany |
| Nominalny przekrój przewodu | 0.34 mm2 |
| Końce żył | Zaślepka końca kabla |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Zwrócić uwagę na stopień ochrony | W stanie zmontowanym |
| Temperatura otoczenia | -40 ... 80 °C |
| Temperatura otoczenia przy ruchomym ułożeniu kabla | -5 ... 80 °C |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Klasa odporności na korozję CRC | 0 – Brak odporności na korozję |
| Materiał powłoki kabla | TPE-U(PUR) |
| Kolor powłoki kabla | Szary |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Kabel silnika