CACR-KL2-100-W1800 8091545 Festo
Rezystor hamowania
Rezystor hamowania
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8091545
Parametry:
| Wielkość | 600 |
| Pozycja zabudowy | Zapewniająca swobodną konwekcję Pionowa |
| Osiągi przy 35% cyklu pracy i 20°C | 1 800 W |
| Moc nominalna rezystora hamującego | 720 W |
| Wartość rezystancji | 100 Ohm |
| Dopuszczenie | c CSA us (OL) c UL us - Recognized (OL) |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Waga produktu | 3 400 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Rezystor hamowania