VZWD-L-M22C-M-N18-25-V-3AP4-22 1492030 Festo
Elektrozawór Festo
Elektrozawór Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1492030
Parametry:
| Konstrukcja | Sterowany bezpośrednio zawór gniazdowy |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii |
| Przyłącze zaworu procesowego | 1/8 NPT |
| Przyłącze elektryczne | Schemat podłączenia typu A wg EN175301-803 Wtyczka Wg EN 175301-803 Czworokątna konstrukcja |
| Wielkość nominalna | 2.5 mm |
| Funkcja zaworu | 2/2 zamknięty, monostabilny |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Brak |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Medium | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne Olej mineralny Woda ciecze obojętne Inne media na zapytanie |
| Ciśnienie znamionowe zaworu procesowego | 100 |
| Różnica ciśnień | 0 bar |
| Charakterystyka cewki | 230 V AC: 50/60 Hz, moc przełączana 18 VA, moc podtrzymania 15 VA |
| Klasa izolacji | F |
| Dopuszczalne wahania napięcia | +/- 10 % |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Sposób kasowania | Sprężyna mechaniczna |
| Rodzaj sterowania | Bezpośredni |
| Ciśnienie medium | 0 ... 22 bar |
| Maks. lepkość | 22 mm2/s |
| Temperatura medium | -10 ... 80 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 35 °C |
| Zakres przecieku zgodny z EN 12266-1 | A |
| Przepływ Kv | 0.16 m3/h |
| Normalny przepływ nominalny | 170 l/min |
| Czas przełączania przy włączaniu | 20 ms |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 18 ms |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Odlew mosiężny |
| Numer materiału dla obudowy | CW617N |
| Materiał uszczelnień | FPM |
| Waga produktu | 550 g |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU dla niskich napięć |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Elektrozawór Festo