VZBD-2-W3-16-T-2-F0507-V14V14 4783600 Festo
Zawór kulowy
Zawór kulowy
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 4783600
Parametry:
| Konstrukcja | Zawór kulowy 2-drogowy |
| Sposób uruchomienia | Mechaniczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii |
| Przyłącze zaworu procesowego | Spawany koniec wg ISO 1127 |
| Wskaźnik stanu załączenia | Kierunek rowka = Kierunek przepływu |
| Rysunek otworowania kołnierza | F0507 |
| Średnica wewnętrzna | 56.3 mm |
| Średnica nominalna DN | 50 |
| Funkcja zaworu | 2/2 |
| Kierunek przepływu | Rewersyjny |
| Ciśnienie znamionowe zaworu procesowego | 16 |
| Moment rozruchowy przy różnicy ciśnienia, ciśnienie nominalne, zawór procesowy PN | 44 Nm |
| W oparciu o normę | ISO 1127 ISO 5211 |
| Medium | Para Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [-:-:-] Gazy obojętne Woda ciecze obojętne |
| Temperatura medium | -20 ... 200 °C |
| Przepływ Kv | 141.5 m3/h |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Bezpieczeństwo żywności | Patrz dodatkowe informacje materiałowe |
| Materiał obudowy | Odlew ze stali szlachetnej |
| Numer materiału dla obudowy | 1.4409 |
| Materiał uszczelnienia gniazda | PTFE, modyfikowany |
| Materiał uszczelnień | FPM PTFE |
| Materiał kuli | Odlew ze stali szlachetnej |
| Numer materiału dla kuli | 1.4409 |
| Materiał wałka | Stal wysokostopowa, nierdzewna |
| Numer materiału dla wałka | 1.4401 |
| Waga produktu | 5 470 g |
| Dopuszczenie | 3-A Sanitary CRN |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-Urządzenia ciśnieniowe |
| Klasa odporności na korozję CRC | 4 – Bardzo wysoka odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Zawór kulowy