• Oficjalny Partner Festo

    Oficjalny Partner Festo
  • Darmowa Dostawa

    Darmowa Dostawa
Siłownik zderzakowy i separator Festo

Siłownik zderzakowy i separator

Siłownik zderzakowy i separator to zestaw, który znajduje zastosowanie na linach technologicznych, na których dochodzi do zatrzymywania się elementów na taśmie. Konstrukcja takich siłowników jest w stanie wytrzymać duże obciążenia, a powtarzające się systematycznie uderzenia nie wpływają na żywotność napędu. Separator pozwala natomiast zabezpieczyć delikatniejsze elementy. Napędy pneumatyczne wyposażone w siłowniki zderzakowe i separatory znajdują zastosowanie na wielu współczesnych liniach produkcyjnych oraz taśmach transportowych.

Jako oficjalny dystrybutor produktów FESTO na polskim rynku możemy zaoferować klientom szeroki wybór ponad 24,000 części i podzespołów. W tym miejscu znajdziesz: siłowniki DFSP, DFST, STAF, a także separatory HPVS oraz HPV. Bogaty wybór produktów umożliwia dobranie części w pełni dostosowanych do specyfiki linii technologicznej lub urządzenia. Systemy FESTO charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz wysoką kulturą pracy, dzięki czemu, cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony klientów.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, o czym najlepiej świadczą przyznane nam tytuły: Gazele Biznesu oraz Gepard Biznesu. Wykwalifikowana kadra doradców technicznych chętnie pomoże Państwu w znalezieniu i dobraniu optymalnych systemów. Zakupy w sklepie internetowym Propneumatic.pl to duża wygoda wynikająca z możliwości swobodnego wyboru podzespołów oraz sprawdzenia ich specyfikacji. Stałym klientom sklepu oferujemy indywidualne warunki cenowe.

Siłownik zderzakowy i separator

Produkt w tym momencie jest niedostępny w sklepie - przepraszamy, ale możliwe że jest na magazynie. Prosimy o przesłanie zapytania na sklep@propneumatic.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Możliwe szybko odpowiemy. Dziękuję.

Wyszukaj ponownie to co szukasz