VUVG-B10-T32C-AZT-F-1T1L-EX2C 8041895 Festo
Elektrozawór FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8041895
Parametry:
| Funkcja zaworu | 2 zawory 3/2 normalnie zamknięte, monostabilne |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Wielkość zaworu | 10 mm |
| Normalny przepływ nominalny | 150 l/min |
| Ciśnienie robocze | 1.5 ... 10 bar |
| Konstrukcja | Zawór tłokowy |
| Sposób kasowania | Sprężyna pneumatyczna |
| Dopuszczenie | c CSA us (OL) c UL us - Recognized (OL) |
| Stopień ochrony | IP65 IP67 |
| Funkcja odpowietrzenia | Możliwość dławienia |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Z blokadą Przez przyciśnięcie |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Zasilanie pneum. pilotów | Zewnętrzne |
| Przekrycie | Positive overlap |
| Wyświetlanie stanu sygnału | LED |
| Ciśnienie pilota | 1.5 ... 8 bar |
| Maks. częstotliwość przełączania | 3 Hz |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 20 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 8 ms |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Maks. dodatni impuls testowy przy sygnale logicznym 0 | 1 600 µs |
| Maks. ujemny impuls testowy przy sygnale logicznym 1 | 3 000 µs |
| Charakterystyka cewki | 22 V DC: 1 W |
| Dopuszczalne wahania napięcia | +/- 10 % |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Odporność na wibracje | Transport application test at severity level 2 in accordance with FN 942017-4 and EN 60068-2-6 |
| Odporność na wstrząsy | Test odporności na wstrząsy, poziom surowości warunków 2 zgodnie z FN942017-5 i EN60068-2-27 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | -5 ... 60 °C |
| Medium dla pilotów | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Temperatura otoczenia | -5 ... 60 °C |
| Waga produktu | 59 g |
| Przyłącze elektryczne | Przez płytę przyłączeniową |
| Sposób montażu | Na płycie przyłączeniowej |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | HNBR NBR |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice