ESNU-40-50-P-A 196381 Festo
Siłownik okrągły
Siłownik okrągły
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 196381
Parametry:
| Skok | 50 mm |
| Średnica tłoka | 40 mm |
| Gwint na tłoczysku | M12x1,25 |
| Amortyzacja | P: Elastyczne pierścienie / płytki amortyzacyjne z obu stron |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Konstrukcja | Tłok Tłoczyskowy Korpus siłownika |
| Sygnalizacja położenia | Przy pomocy czujników |
| Ciśnienie robocze MPa | 0.12 ... 1 MPa |
| Ciśnienie robocze | 1.2 ... 10 bar |
| Tryb pracy | Jednostronnego działania Pchający |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura otoczenia | -20 ... 80 °C |
| Siła sprężyny powrotnej przy cofaniu tłoczyska | 30 N |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), retracting | 30 N |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance | 687.6 N |
| Przemieszczana masa własna | 310 g |
| Przemieszczana masa własna przy 0 mm skoku | 230 g |
| Ciężar dodatkowy na 10 mm skoku | 24 g |
| Ciężar podstawowy dla 0 mm skoku | 661 g |
| Waga produktu | 781 g |
| Dodatkowy współczynnik przemieszczanej masy własnej na 10 mm skoku | 16 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy osprzętu |
| Przyłącza pneumatyczne | G1/4 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał pokrywy | Stop aluminium |
| Materiał uszczelnień | NBR TPE-U(PU) |
| Materiał tłoczyska | Stal wysokostopowa |
| Materiał rury siłownika | Stal wysokostopowa, nierdzewna |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Siłownik okrągły