VUVS-L30-P53U-MD-G38-F8 575623 Festo
Elektrozawór FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 575623
Parametry:
| Funkcja zaworu | 5/3 zasilony |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Wielkość zaworu | 31 mm |
| Normalny przepływ nominalny | 1 600 l/min |
| Ciśnienie robocze | 2.5 ... 10 bar |
| Konstrukcja | Zawór tłokowy |
| Sposób kasowania | Sprężyna mechaniczna |
| Dopuszczenie | c UL us - Recognized (OL) |
| Klasyfikacja morska | patrz certyfikat |
| Certyfikat | DNVGL-TAA000011J |
| Wielkość nominalna | 8.1 mm |
| Funkcja odpowietrzenia | Możliwość dławienia |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Z blokadą Przez przyciśnięcie |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Zasilanie pneum. pilotów | Wewnętrzne |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Przekrycie | Positive overlap |
| Wartość-b | 0.4 |
| Wartość-C | 6.6 l/sbar |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 75 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 18 ms |
| Czas przełączania powrotnego | 31 ms |
| Maks. dodatni impuls testowy przy sygnale logicznym 0 | 2 000 µs |
| Maks. ujemny impuls testowy przy sygnale logicznym 1 | 3 600 µs |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Odporność na wibracje | Transport application test at severity level 2 in accordance with FN 942017-4 and EN 60068-2-6 |
| Odporność na wstrząsy | Test odporności na wstrząsy, poziom surowości warunków 2 zgodnie z FN942017-5 i EN60068-2-27 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Medium dla pilotów | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 461 g |
| Sposób montażu | Na płycie przyłączeniowej Przy pomocy otworów przelotowych Do wyboru: |
| Przyłącze otworu wentylacji | Nieprzewodowe |
| Przyłącze odpowietrzenia pilota 82 | M5 |
| Przyłącze odpowietrzenia pilota 84 | M5 |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G3/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G3/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | G3/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 4 | G3/8 |
| Przyłącze pneumatyczne 5 | G3/8 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | HNBR NBR |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy Lakierowana |
| Materiał tłoczka suwakowego | Stop aluminium |
| Materiał śrub | Stal, niklowana |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice