ADVU-125-60-P-A 175757 Festo
Siłownik kompaktowy
Siłownik kompaktowy
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 175757
Parametry:
| Skok | 60 mm |
| Średnica tłoka | 125 mm |
| Amortyzacja | P: Elastyczne pierścienie / płytki amortyzacyjne z obu stron |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Tryb pracy | Dwustronnego działania |
| Zakończenie tłoczyska | Gwint wewnętrzny |
| Konstrukcja | Tłok Tłoczyskowy |
| Sygnalizacja położenia | Przy pomocy czujników |
| Warianty | Jednostronne tłoczysko |
| Ciśnienie robocze | 0.5 ... 10 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Temperatura otoczenia | -20 ... 80 °C |
| Maks. energia uderzenia w położeniach końcowych | 3.3 J |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), retracting | 6 881 N |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance | 7 363 N |
| Przemieszczana masa własna przy 0 mm skoku | 1 317 g |
| Ciężar dodatkowy na 10 mm skoku | 168 g |
| Ciężar podstawowy dla 0 mm skoku | 3 426 g |
| Dodatkowy współczynnik przemieszczanej masy własnej na 10 mm skoku | 63 g |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy osprzętu Do wyboru: |
| Przyłącza pneumatyczne | G1/4 |
| Materiał śruby kołnierzowej | Stal ocynkowana |
| Materiał pokrywy | Stop aluminium |
| Materiał uszczelnień dynamicznych | NBR TPE-U(PU) |
| Materiał tłoczyska | Stal wysokostopowa |
| Materiał rury siłownika | Stop aluminium |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Siłownik kompaktowy