EGC-80-100-BS-10P-KF-0H-ML-GK 3013532 Festo
Oś z śrubą
Oś z śrubą
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 3013532
Parametry:
| Skok roboczy | 100 mm |
| Wielkość | 80 |
| Zapas skoku | 0 mm |
| Średnica śruby | 15 mm |
| Skok śruby | 10 mm/U |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Prowadzenie | Prowadzenie na łożyskach kulkowych z zamkniętym obiegiem kulek |
| Konstrukcja | Elektromechaniczny napęd liniowy mit Kugelumlaufspindel |
| Typ silnika | Silnik skokowy Silnik serwo |
| Typ śruby | Śruba pociągowa toczna |
| Maks. przyspieszenie | 15 m/s2 |
| Maks. prędkość | 0.5 ... 0.75 m/s |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Czas pracy ciągłej | 100 % |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Geometryczny moment bezwładności powierzchni 2 stopnia Ix | 981 * 1003 mm4 |
| Geometryczny moment bezwładności powierzchni 2 stopnia Iy | 1 320 * 1003 mm4 |
| Geometryczny moment bezwładności powierzchni 2 stopnia Iz | 981 * 1003 mm4 |
| Maks. siła Fy | 3 050 N |
| Maks. siła Fz | 3 050 N |
| Maks. moment Mx | 36 Nm |
| Maks. siła promieniowa na wałku napędowym | 250 N |
| Maks. siła posuwu Fx | 650 N |
| Skręcający moment bezwładności It | 255 * 1003 mm4 |
| Masowy moment bezwładności JH na metr skoku | 0.346 kgcm2 |
| Stała posuwu | 10 mm/U |
| Materiał pokrywy końcowej | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał zabieraka | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał profilu | Stop aluminium Anodowanie |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał pokrywy napędu | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał prowadzenia wózka napędu | Stal |
| Materiał prowadnicy | Stal |
| Materiał wózka | Stop aluminium Anodowanie |
| Materiał nakrętki śrubowej | Stal |
| Materiał śruby | Stal |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Oś z śrubą