SOPA-CM2H-R1-WQ6-2N-M12 552143 Festo
Czujnik powietrzny szczelinowy FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 552143
Parametry:
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Recognized (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Znak KC | KC-EMV |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Wielkość podlegająca detekcji | Odległość |
| Sposób pomiaru | Pneumatyczny |
| Zakres wykrywania | 20 ... 200 µm |
| Ciśnienie robocze | 4 ... 7 bar |
| Ciśnienie zasilania | 0.8 ... 1.6 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Dokładność powtarzalności w ± µm | 2.5 µm |
| Wyjście dwustanowe | 2xNPN |
| Funkcja przełączania | Komparator okienkowy Wartość progowa z zmienną histerezą |
| Funkcja elementu przełączającego | NZ lub NO, przełączny |
| Maks. prąd wyjściowy | 100 mA |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Zakres napięcia roboczego DC | 22.8 ... 26.4 V |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Podłączenie elektryczne 1, typ podłączenia | Wtyczka |
| Podłączenie elektryczne 1, technologia podłączenia | M12x1, typ A zgodnie z EN 61076-2-101 |
| Podłączenie elektryczne 1, liczba pinów/żył | 5 |
| Podłączenie elektryczne 1, sposób montażu | Screw lock |
| Sposób montażu | Przy pomocy otworów przelotowych Przy pomocy szyny montażowej Z mocowaniem na ścianę-/płaską powierzchnię Do wyboru: |
| Przyłącza pneumatyczne | QS-6 |
| Waga produktu | 570 g |
| Materiał obudowy | Anodowane aluminium Wzmocnione PA |
| Typ wyświetlacza | Podświetlany-LCD, wielobarwny |
| Opcje ustawień | Teach-In Przy pomocy wyświetlacza i przycisków |
| Zabezpieczenie | Blokada elektroniczna |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice