VZWM-L-M22C-G34-F4 546149 Festo
Elektrozawór Festo
Elektrozawór Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 546149
Parametry:
| Konstrukcja | Zawór membranowy Sterowany pilotem |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Preferowany w pozycji pionowej |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii |
| Przyłącze zaworu procesowego | G3/4 |
| Przyłącze elektryczne | Typ cewki MD-... , cewkę można zamawiać jako osprzęt |
| Wielkość nominalna | 27.5 mm |
| Funkcja zaworu | 2/2 zamknięty, monostabilny |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Medium | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne Woda ciecze obojętne |
| Ciśnienie robocze zaworu procesowego dla mediów płynnych | 0.5 ... 6 bar |
| Ciśnienie robocze zaworu procesowego dla mediów gazowych | 0.5 ... 10 bar |
| Różnica ciśnień | 0.5 bar |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Maks. lepkość | 22 mm2/s |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Temperatura medium ciekłego | 5 ... 50 °C |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Przepływ Kv | 8.5 m3/h |
| Normalny przepływ nominalny | 10 000 l/min |
| Czas przełączania przy włączaniu | 15 ms |
| Czas załączania dla mediów ciekłych | 400 ms |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 12 ms |
| Czas wyłączania dla mediów ciekłych | 930 ms |
| Wartość-b | 0.5 |
| Wartość-C | 39 l/sbar |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zawierają substancje PWIS Zgodne z RoHS |
| Materiał obudowy | Mosiądz |
| Numer materiału dla obudowy | 2.0402 |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał rurki twornika | Stal wysokostopowa |
| Waga produktu | 1 270 g |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-Urządzenia ciśnieniowe |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
| Maks. moment dokręcenia śruby w pokrywie | 30 Nm |
| Maks. moment dokręcający dla gwintu przyłączeniowego | 200 Nm |
| Maks. moment dokręcenia mocowania cewki | 0.5 Nm |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Elektrozawór Festo