SDE3-D10S-B-FQ4-2P-M8 540208 Festo
Czujnik ciśnienia FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 540208
Parametry:
| Dopuszczenie | RCM Mark |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Uwaga dotycząca materiałów | Nie zawierają miedzi i PTFE Zgodne z RoHS |
| Mierzona wielkość | Ciśnienie względne |
| Metoda pomiarowa | Piezorezystancyjny czujnik ciśnienia z wskazaniem |
| Wartość początkowa zakresu pomiaru ciśnienia | 0 bar |
| Wartość końcowa zakresu pomiaru ciśnienia | 10 bar |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym |
| Temperatura medium | 0 ... 50 °C |
| Temperatura otoczenia | 0 ... 50 °C |
| Dokładność FS | 2 %FS |
| Wyjście dwustanowe | 2xPNP |
| Funkcja przełączania | Dowolnie programowalny |
| Funkcja elementu przełączającego | Można przełączyć na |
| Powtarzalność punktu przełączania | 0.3 % |
| Maks. prąd wyjściowy | 100 mA |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Obwód impulsowy |
| Zakres napięcia roboczego DC | 15 ... 30 V |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Przyłącze elektryczne | 4-pin Kabel z wtyczką M8x1 Wg EN 60947-5-2 Konstrukcja okrągła |
| Długość kabla | 0.3 m |
| Sposób montażu | Montaż na pulpicie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Przyłącza pneumatyczne | QS-4 |
| Waga produktu | 61 g |
| Materiał obudowy | Wzmocnione PA PC |
| Typ wyświetlacza | Podświetlany-LCD |
| Wskaźnik stanu przełączania | Żółta dioda LED |
| Opcje ustawień | Teach-In |
| Zabezpieczenie | PIN-Code |
| Zakres nastawy wartości progowej | 0 ... 100 % |
| Regulacja histerezy | 0 ... 90 % |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice