MFH-5/2-D-2-C 151851 Festo
Elektrozawór FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 151851
Parametry:
| Funkcja zaworu | 5/2 monostabilny |
| Sposób uruchomienia | Elektryczny |
| Szerokość zabudowy | 54 mm |
| Normalny przepływ nominalny | 2 300 l/min |
| Ciśnienie robocze | 2 ... 10 bar |
| Konstrukcja | Zawór tłokowy |
| Sposób kasowania | Sprężyna pneumatyczna |
| Klasyfikacja morska | patrz certyfikat |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wielkość nominalna | 11.5 mm |
| Raster | 56 mm |
| Funkcja odpowietrzenia | Możliwość dławienia |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Zgodność z normą | ISO 5599-1 |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Przy pomocy osprzętu, z blokadą Przez przyciśnięcie |
| Kod ISO | 251 |
| Rodzaj sterowania | Z pilotem |
| Zasilanie pneum. pilotów | Wewnętrzne |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Przekrycie | Positive overlap |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 71 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 48 ms |
| Maks. dodatni impuls testowy przy sygnale logicznym 0 | 2 200 µs |
| Maks. ujemny impuls testowy przy sygnale logicznym 1 | 3 700 µs |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Odporność na wibracje | Transport application test at severity level 1 in accordance with FN 942017-4 and EN 60068-2-6 |
| Odporność na wstrząsy | Test odporności na wstrząsy, poziom surowości warunków 2 zgodnie z FN942017-5 i EN60068-2-27 |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB(A) |
| Temperatura otoczenia | -5 ... 40 °C |
| Waga produktu | 650 g |
| Przyłącze elektryczne | Przez cewkę-F, należy zamawiać oddzielnie |
| Sposób montażu | Na płycie przyłączeniowej Przy pomocy otworów przelotowych i śrub |
| Przyłącze odpowietrzenia pilota 84 | M5 |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 2 wg ISO 5599-1 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 2 wg ISO 5599-1 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 2 wg ISO 5599-1 |
| Przyłącze pneumatyczne 4 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 2 wg ISO 5599-1 |
| Przyłącze pneumatyczne 5 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 2 wg ISO 5599-1 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | HNBR NBR |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice