HE-1/4-DB-MINI 3563687 Festo
Zawór załączający
Zawór załączający
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 3563687
Parametry:
| Seria | DB |
| Wielkość | Mini |
| Raster | 44 mm |
| Konstrukcja | Zawór załączający On/Off |
| Sposób uruchomienia | Ręczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Funkcja odpowietrzenia | Bez możliwości dławienia |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem | Kłódka (opcja) |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Brak |
| Rodzaj sterowania | Bezpośredni |
| Funkcja zaworu | 3/2 bistabilny |
| Ciśnienie robocze MPa | 0 ... 1 MPa |
| Ciśnienie robocze | 0 ... 10 bar |
| Wartość-C | 6.3 l/sbar |
| Wartość-b | 0.8 |
| Normalny przepływ nominalny | 2 300 l/min |
| Normalny przepływ nominalny 2-3 | 700 l/min |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Niemożliwa praca na powietrzu olejonym |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Temperatura medium | -5 ... 50 °C |
| Temperatura otoczenia | -5 ... 50 °C |
| Sposób montażu | Zabudowa w linii Przy pomocy otworów przelotowych |
| Waga produktu | 66 g |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/4 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/4 |
| Klasa czystości powietrza na wyjściu | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] Gazy obojętne |
| Materiał tłoczka suwakowego | POM |
| Materiał uszczelnień | FPM |
| Materiał obudowy | Wzmocnione PA |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Zawór załączający