NEBC-M12W8-E-5-N-B-LE8 8094478 Festo
Przewód Festo
Przewód Festo
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 8094478
Parametry:
| W oparciu o normę | EN 61076-2-101 |
| Dopuszczenie | c UL us - Listed (OL) |
| Certyfikat | UL E474609 |
| Oznaczenie kabla | Bez uchwytu tabliczki opisowej |
| Waga produktu | 249 g |
| Podłączenie elektryczne 1, funkcja | Field device side |
| Podłączenie elektryczne 1, konstrukcja | Okrągły |
| Podłączenie elektryczne 1, typ podłączenia | Gniazdo wtykowe |
| Podłączenie elektryczne 1, wyprowadzenie kabla | Kątowe |
| Podłączenie elektryczne 1, technologia podłączenia | M12x1, typ A zgodnie z EN 61076-2-101 |
| Podłączenie elektryczne 1, liczba pinów/żył | 8 |
| Podłączenie elektryczne 1, zajęta liczba pinów/żył | 8 |
| Podłączenie elektryczne 1, sposób montażu | Screw lock |
| Podłączenie elektryczne 2, funkcja | Controller side |
| Podłączenie elektryczne 2, typ podłączenia | Kabel |
| Podłączenie elektryczne 2, technologia podłączenia | Wolny koniec |
| Podłączenie elektryczne 2, liczba pinów/żył | 8 |
| Podłączenie elektryczne 2, zajęta liczba pinów/żył | 8 |
| Zakres napięcia roboczego DC | 0 ... 30 V |
| Zakres napięcia roboczego AC | 0 ... 30 V |
| Obciążalność prądowa przy 40°C | 2 A |
| Odporność na piki napięcia | 0.8 kV |
| Ekranowanie | Brak |
| Długość kabla | 5 m |
| Charakterystyka kabla | odpowiedni do prowadnicy kabli |
| Warunki testowania kabla | Warunki testu na zapytanie |
| Promień gięcia, kabel zainstalowany na stałe | >= 30 mm |
| Promień gięcia, kabel zainstalowany elastycznie | >= 30 mm |
| Średnica kabla | 6 mm |
| Tolerancja średnicy kabla | ± 0,2 mm |
| Budowa kabla | 8x0,25 |
| Nominalny przekrój przewodu | 0.25 mm2 |
| Końce żył | Usunięta osłona |
| Stopień ochrony | IP65 IP67 |
| Zwrócić uwagę na stopień ochrony | W stanie zmontowanym |
| Temperatura otoczenia | -25 ... 90 °C |
| Temperatura otoczenia przy ruchomym ułożeniu kabla | -25 ... 90 °C |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Klasa odporności na korozję CRC | 2 – Średnia odporność na korozję |
| Materiał powłoki kabla | TPE-U(PUR) |
| Kolor powłoki kabla | Srebrnoszary |
| Materiał obudowy | TPE-U(PUR) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał zamka śrubowego | Niklowany odlew cynkowy |
| Materiał uszczelnień | NBR |
| Materiał styków elektrycznych | Mosiądz |
| Materiał izolacji | PP |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Przewód Festo