EMMS-ST-28-L-SE 1430663 Festo
Silnik skokowy
Silnik skokowy
Polityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 1430663
Parametry:
| Temperatura otoczenia | -10 ... 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 °C |
| Względna wilgotność powietrza | 0 - 85 % |
| Zgodność z normą | IEC 60034 |
| Klasa izolacji | B |
| Klasa temperaturowa zgodnie z EN 60034-1 | B |
| Klasa pomiarowa wg EN 60034-1 | S1 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| System przyłączy elektrycznych | Wtyczka |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
| Dopuszczenie | RCM Mark c UL us - Recognized (OL) |
| Znak CE (patrz deklaracja zgodności) | Wg dyrektywy EU-EMV |
| Nominalne napięcie robocze DC | 48 V |
| Moment trzymania silnika | 0.09 Nm |
| Maks. liczba obrotów | 6 000 1/min |
| Kąt kroku przy pełnym kroku | 1.8 deg |
| Tolerancja kąta kroku | ±5 % |
| Prąd znamionowy silnika | 1.4 A |
| Napięcie stałe, faza | 6 mVmin |
| Oporność uzwojenia fazy | 2.3 Ohm |
| Indukcyjność uzwojenia fazy | 1.4 mH |
| Masowy moment bezwładności wirnika | 0.018 kgcm2 |
| Całkowity moment bezwładności członu napędzanego | 0.018 kgcm2 |
| Waga produktu | 320 g |
| Dopuszczalne obciążenie osiowe wałka | 7 N |
| Dopuszczalne obciążenie promieniowe wałka | 20 N |
| Czujnik położenia wirnika | Enkoder przyrostowy |
| Interfejs czujnika położenia wirnika | RS422 TTL AB-channel + zero index |
| Zasada pomiaru czujnika położenia wirnika | Optyczny |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Silnik skokowy