VL-5-1/2 9445 Festo
Zawór pneumatyczny FestoPolityka bezpieczeństwa
Kurier Inpost (20zł) lub odbiór osobisty po przedpłacie (0 zł). Przewidywany czas dostawy do 3dni
Czas dostawy wynosi szacunkowo 3-4 dni, czas ten jednak może się wydłużyć >> Przeczytaj
Numer produktu FESTO: 9445
Parametry:
| Funkcja zaworu | 5/2 monostabilny |
| Sposób uruchomienia | Pneumatyczny |
| Szerokość zabudowy | 52 mm |
| Normalny przepływ nominalny | 3 700 l/min |
| Ciśnienie robocze | 0 ... 10 bar |
| Konstrukcja | Tarcza-gniazdo |
| Sposób kasowania | Sprężyna mechaniczna |
| Dopuszczenie | CSA (OL) |
| Wielkość nominalna | 14 mm |
| Raster | 69 mm |
| Funkcja odpowietrzenia | Możliwość dławienia |
| Rodzaj uszczelnienia | Miękkie |
| Pozycja zabudowy | Dowolna |
| Pomocnicze ręczne uruchamianie | Brak |
| Rodzaj sterowania | Bezpośredni |
| Zasilanie pneum. pilotów | Zewnętrzne |
| Kierunek przepływu | Jednokierunkowy |
| Przekrycie | Underlap |
| Ciśnienie pilota | 1.2 ... 10 bar |
| Wartość-b | 0.32 |
| Wartość-C | 17.65 l/sbar |
| Czas przełączania przy wyłączaniu | 27 ms |
| Czas przełączania przy włączaniu | 3 ms |
| Medium robocze | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Uwagi odnośnie medium roboczego | Możliwa praca na powietrzu olejonym (po rozpoczęciu olejenia jest ono wymagane przy dalszej pracy) |
| Klasa odporności na korozję CRC | 1 – Niska odporność na korozję |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 60 °C |
| Temperatura medium | -10 ... 60 °C |
| Medium dla pilotów | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Temperatura otoczenia | -10 ... 60 °C |
| Waga produktu | 1 070 g |
| Sposób montażu | Na płycie przyłączeniowej Przy pomocy otworów przelotowych Do wyboru: |
| Przyłącze zasilania pilota 14 | G1/4 |
| Przyłącze pneumatyczne 1 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 2 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 3 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 4 | G1/2 |
| Przyłącze pneumatyczne 5 | G1/2 |
| Uwaga dotycząca materiałów | Zgodne z RoHS |
| Materiał uszczelnień | NBR TPE-U(PU) |
| Materiał obudowy | Aluminium-odlew ciśnieniowy |
Producent:
Festo Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 7, 05‑090 Janki
Autoryzowany dystrybutor:
Pro Automatic Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice