• Dane kontaktowe

    Dane kontaktowe
  • Banner

  • Oficjalny Partner Festo

    Oficjalny Partner Festo
  • Darmowa Dostawa

    Darmowa Dostawa
  • SZYBKIE PRZELEWY
Czujniki Festo

Czujniki

Czujniki to niezbędny element zautomatyzowanego przemysłu, w którym wszystkie procesy mają się odbywać w sposób sprawny i niezawodny. Ze względu na sposób ich działania, możemy wyróżnić czujniki zbliżeniowe, indukcyjne, ciśnienia i podciśnienia, przepływu, położenia, optyczne, a także konwertery sygnału. Czujniki na bieżąco dokonują pomiarów i wysyłają informacje do modułu zarządzającego całym procesem. Biorąc pod uwagę pełnioną rolę, czujniki w nowoczesnym przemyśle muszą charakteryzować się trwałością i niezawodnością na przestrzeni wielu lat.

Sklep Propneumatic.pl jest autoryzowanym dystrybutorem FESTO. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 24,000 jakościowych części i podzespołów niezbędnych we współczesnym przemyśle. Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiednich produktów, zastosowaliśmy podział na podkategorie, w których można znaleźć poszczególne rodzaje czujników. W naszym sklepie dostępne są również konwertery sygnału, wyłączniki elektromechaniczne oraz osprzęt niezbędny przy montażu, konserwacji oraz eksploatacji czujników.

Rozbudowany asortyment produktów sprawia, że bez trudu znajdą Państwo w sklepie Propneumatic.pl czujniki dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Co ważne, produkty dostępne w naszej ofercie oferują bezkompromisową jakość idącą w parze z przystępnymi cenami. Proponujemy także liczne udogodnienia, takie jak szybka dostawa bezpośrednio od producenta. Jeśli mają Państwo pytania związane z wyborem optymalnych czujników, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Czujniki

Aktywne filtry

Indeks: FESTO-552835

SATC-L1-C 552835 Festo

Przyrząd do cięcia światłowodu Festo

Cena
22,00 zł netto
27,06 zł brutto
Więcej
W magazynie